ФорумыНовая тема

Распопова Наталия  :  Хлопчик, 8 рокiв, під час сну мочиться в ліжко, 13.05.2019 15:17
Аватар Администратора Нiна Павлiвна, вiтаю!
Хотіла звернутись з проханням допомогти порадою. Моєму сину скоро 8 , а він під час сну мочиться в ліжко( може до 3 раз за ніч.)треба для себе заводити будильник і піднімати його,а це нормального сну немає.Аналізи усі норм., УЗД - також,лікар радить ще зводити до психолога,можливо там якась проблема.Владік активний ,енергії багато ,гарно їсть ,худий(ще займається футболом та КУДО.), тобто фізично найсильніший в класі, гарно вчиться,гарна пам'ять , а от ця проблема заважає йому поїхати зі своїми командами на море чи на турніри з ночівлею.Це вже стає несносним.І я розумію , що він ,мабуть, не відчуває цього під час сну.Коли я його підіймаю вночі,він цього не пам'ятає.Передивилась відео багато,Комаровський каже ,що до 12 років у всіх минає ,але не можна просто чекати.Можливо Ви порадите ще якісь аналізи здати і чи можливе усунення даної проблеми продукцією НСП.(вже давно з нею знайома і задоволена).Буду дуже вдячна.
#1 Ответ на: Хлопчик, 8 рокiв, під час сну мочиться в ліжко от Нина Павловна Смирнова,  13.05.2019 15:20
Наталия, здравствуйте!
Буплерум Плюс (укрепляет восточные почки) по 1 кап три раза, КМХ по 1 таб два раза, Лецитин по 1 кап три раза, Нутри Калм по 1 таб в ужин. Также надо найти рефлексотерапевта и на зону почек и мочевого пузыря на ухе поставить либо микроиглу либо какой-то активный аппликатор. Есть результаты.